Jakie atrakcje w Bieszczadach warto zobaczyć?

 

W Bieszczadach znajdziesz wiele atrakcji, na nasze szczęście są już firmy jak http://milleniumevents.pl/category/atrakcje-bieszczady , które zajmują się organizowaniem różnych atrakcji w Bieszczadach. Jednocześnie również działając „na własną rękę” z pewnością nie będziesz się tutaj nudzić. W tym artykule pokażę Ci różne atrakcje. Bieszczady oferują ich wiele, ja skupię się bardziej na ich północnej części.

 

Atrakcje Bieszczady

  • Przede wszystkim na północy warte zobaczenia jest jezioro Solińskie i gigantyczna tama. Według mnie jest to jedna z najciekawszych atrakcji w Bieszczadach. Warto na niej nawet spędzić cały dzień. Jest to świetny wybór dla osób, które nie przepadają szczególnie za różnego rodzaju wędrówkami po górach, albo po prostu chcą jeden dzień odpocząć zanim znów wyruszą w góry.
  • A skoro już wspominałem o zaporze solińskiej, to jako istotną atrakcję w Bieszczadach warto wymienić zwiedzanie zapory i elektrowni.

 

Wycieczki pisze to najlepsza opcja na atrakcje w Bieszczdach dla turystów
Wycieczki pisze to najlepsza opcja na atrakcje w Bieszczdach

 

  • Park miniaturowych świątyń w Myczkowcach jest kolejną atrakcją, którą warto zobaczyć jeżeli znajdujesz się już w okolicach Jeziora Solińskiego
  • Uzdrowiska – ten rejon Bieszczad słynie z wielu uzdrowisk. Można je z pewnością potraktować jako atrakcję Bieszczad, ponieważ wiele z nich wygląda zjawiskowo
  • Nie zapomnij o podziwianiu przyrody! Oczywiście w północnych Bieszczadach znajdziesz wiele różnych atrakcji, które są dziełem człowieka, jednak pamiętaj, że Bieszczady to również (a nawet przede wszystkim) wspaniała przyroda, którą według mnie jak najbardziej warto podziwiać.

 

Według mnie warto odwiedzić te atrakcje. Bieszczady to piękne miejsce i warto je zobaczyć.