Gdzie warto wybrać się na piwo craftowe?

Coraz więcej pojawia się prawdziwych fanów piwa, koneserów tego popularnego trunku, którzy gustują w nietypowych piwach, o niebanalnych smakach, warzonych w małych browarach, które świetnie zastępują te bardziej komercyjne marki. trzechkumpli.pl oraz inne browary specjalizują się w takich trunkach jak piwo craftowe, w związku z czym cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Piwa craftowe warzone są na dużo mniejszą skalę niż te komercyjne, dlatego dostać je jest o wiele trudniej. Mimo to mieszkańcy największych polskich miast nie powinni mieć większego problemu z zakupem takiego niesztampowego piwa craftowego o dowolnym smaku i składzie. Szczególnie duży wybór mają mieszkańcy stolicy. Tam piwo craftowe dostępne jest w bardzo wielu często odwiedzanych pubach. Wiele osób w ramach spędzania wolnego wieczoru ze znajomymi decyduje się właśnie na odwiedzenie któregoś z barów czy studenckich pubów oferujących piwa pochodzące właśnie z takich małych i ciekawych browarów.

Miejscowość

Miejsca, gdzie można dostać piwo craftowe

Warszawa

Beczka, Kufle i Kapsle, Cuda na Kiju, Piwny Kolektyw, Chmielarnia Tawrda, Chmielarnia Marszałkowska, Chmielarnia Take&Go, Spiskowcy Rozkoszy, Pociąg do Piwa, Same Krafty, Piwna Sprawa, Hopsters, Multitap Bla Bla, Frodo, Część, Stacja Grochów, Przejście, Równonoc, Yellow Cub, Kita Koguta, Lemoniadowy Joe, Machinarium, Małe Piwo, Ergo Bibamus, Czeska Piviarnia, Czarodziejka Gorzałka, BrewDog, Beerokracja, Beerhub, Klubowa Pawilon 24