Ile kosztuje wynajem busów?

Coraz popularniejszy w Polsce jest wynajem busów. Przykład oferty tego typu znajdziesz na stronie bttp://www.bluediamond-hotel.pl/pl/wynajem-busow-rzeszow , jest to firma, która działa w Rzeszowie. Jednocześnie w całej Polsce jest wiele firm, które zajmują się wynajmem busów. Jest to oferta skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również do osób prywatnych, które potrzebują np. mieć większy samochód na czas przeprowadzki.

Wynajmem busów – Rzeszów.

Zastanówmy się ile kosztuje wynajem busów. Cennik przygotowałem głównie w oparciu o oferty z Rzeszowa i Warszawy:

Okres na jaki będzie wypożyczany bus Cena
1-3 doby 270 zł za dobę
4-7 doby 250 zł za dobę
Dłużej niż tydzień 180 zł za dobę
Płatność za przejechany kilometr 2 zł za kilometr

Tak wyglądają koszty wynajmu busów na krótki czas. Istnieje jeszcze długoterminowy wynajem busów. Szczególnie w większych miastach jest on popularny. Jednak to temat na dłuższy artykuł.

Warto tutaj przede wszystkim zastanowić się czy lepsza jest płatność za przejechany kilometr, czy też za dobę. Oczywiście wszystko zależy od tego ile planujesz jeździć autem – do swoich potrzeb dopasuj sposób wynajmu samochodu i firmę, od której będziesz wynajmował auto.

Generalna zasada jest bardzo prosta – na im dłuższy okres planujesz skorzystać z wynajmu busów tym mniej zapłacisz za jedną dobę. W przypadku dłuższych okresów możesz też negocjować z firmą warunki wynajmu. Dlatego właśnie tak wiele osób na to się decyduje.