Polecam noclegi w okolicy Zatorza

 

Wszystkim tym, którzy z jakichkolwiek przyczyn (turystycznych, rodzinnych czy biznesowych) chcą w Małopolsce zarezerwować noclegi, Zator i funkcjonujący w jego okolicach Parkhotellyson polecić mogę z czystym sumieniem. Hotel ten jest nie tylko piękny, ale także bardzo komfortowy. Jeden nocleg w nim z powodzeniem zastąpić może kilkudniowe wczasy w innymi obiekcie. Zaraz, zaraz…. Okolice Zatorza? Gdzie to w ogóle jest?

Będzie zaskoczeni. Zator to mała miejscowość, jednak położona idealnie. Znajduje się w województwie małopolskim, a rzut beretem dzieli ją od Krakowa, Wadowic czy Oświęcimia. Z pewnością znają ją również osoby często przemierzające trasę od Bielska Białej ku północy kraju. Noclegi (Zator oferuje ich wiele) tam są jednak rozwiązaniem idealnym nie tylko dla osób często podróżujących, ale także wszystkich tych, którzy łakną atrakcji turystycznych, a niestanne pokonywania krakowskiego rynku w tę i z powrotem już im się znudziło.

Noclegi – Zator to mała miejscowość.

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego polecam właśnie w tym miejscu noclegi. W Zatorzu i okolicach hotele nie są tak zatrważająco drogie, jak na przykład hotele w stolicy Małopolski.

Ceny są adekwatne do jakości, ale możemy być pewni, że wyjedziemy stąd z ogromnym debetem na karcie kredytowej.

Naprawdę warto spróbować!