Wózki spacerowe dla podróżujących

 

Polacy od dobrych kilku lat rozpoczęli intensywne podróże zarówno po Polsce jak i po całym świecie. Coraz częściej podróżują również rodziny z dziećmi, dlatego oferta sklepu sklep-tosia.eu/wozki-dzieciece_d73 została uzupełniona o wózki spacerowe, które sprawdzą się w trakcie rodzinnych wojaży. Rodzice mogą liczyć na modny design z praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi wycieczki z dziećmi. Nie ma co ukrywać, podróż bez spacerówki jest niemalże niemożliwa w przypadku małego dziecka, które jeszcze nie chodzi czy też nie jest w stanie przejść tylu kilometrów co rodzice. Wózki spacerowe od nowoczesnych firm zmieniają podróżowanie z dziećmi w czystą przyjemność.

Co takiego oferują podróżującym rodzicom współczesne spacerówki?

  • Niewielkie rozmiary i waga. Rekord Guinessa należy do modelu, który waży tylko cztery kilogramy. Nie oznacza to jednak, że w takim wózku spacerowym dziecko nie będzie czuło komfortu. Po prostu zostały w nim zastosowane bardzo lekkie materiały.

  • Szybkie i łatwe składanie oraz rozkładanie spacerówek. Takie wózki spacerowe nie zajmują wiele miejsca w bagażniku, niektóre z nich nadają się do przewozu samolotem. Wcześniej wspomniany rekordzista zmieści się nawet do bagażu podręcznego.

  • Pojemne kosze. Decydując się na wózki spacerowe, nie musimy dźwigać plecaka!