KUJAWSKO-POMORSKIE

Dębina

Pomiędzy Ustką a Rowami znajduje się niewielka wioska Dębina. Miejscowość znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, nieopodal letniska Rowy i jeziora Gardno. Pomimo, że Dębina jest oddalona od morza o ok. 1 km, to nie odstrasza to turystów przed spędzeniem tam urlopu czy wakacji. To doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią kontakt z naturą, lubią łowić ryby, zbierać grzyby i dla rodzin z dziećmi. Dla tych aktywnie spędzających czas można polecić trasę rowerową prowadzącą od Ustki do Rowów, która biegnie głównie przez lasy i boczne dróżki.

W samej Debinie nie znajdziecie zbyt wiele miejsc oferujących noclegi, ale wśród obecnych warto zatrzymać się w „Słonecznych Apartamentach”. To nowo wybudowany dom letniskowy nieopodal czystej i szerokiej plaży w niezwykle pięknej okolicy Słowińskiego Parku Narodowego. Ośrodek podzielono na wygodne, nowocześnie urządzone apartamenty z własnym ogródkiem.

Kolejnym, bardzo atrakcyjnym miejscem są „Domki Klif”. To również nowo powstałe 7-osobowe domki, z których każdy posiada zadaszony taras, gdzie można spędzić czas w bardziej pochmurne dni.